Tvorba web stránok

Tvorba web stránok je nie len mojou prácou, ale aj záľubou. Web stránku vám vytvorí dnes už hoci kto, ale ja poskytujem profesionálny vývoj webových stránok na najvyššej úrovni. Neustále sa vzdelávam a používam najnovšie trendy v kódovaní. Aj vďaka tomu si môžete byť istý, že váš projekt zožne úspech v silnej konkurencií.
Chcem cenovú ponuku
What to expect

Čo odo mňa môžete očakávať

Blogging
Profesionalita a poradenstvo

Poskytnem pomoc a rady pri akýchkoľvek otázkach alebo potrebách. Usmerním vás a zrealizujeme pre vás najlepší výsledok.

responsive-design
Rýchle dodanie, podľa dohody

Som freelancer, beriem si na ramená iba to čo unesiem. Preto sa viem Vašemu projektu venovať na 100%. Hotový web viem dodať v priebehu pár týždňov.

monitor and mobile
Najnovšie trhové štandardy

Sledujem a dodržujem najnovšie trhové štandardy ako SEO, Google Core Web Vitals, či optimalizované prehliadanie na mobilných zariadeniach.

Programming

Moderný cms systém - Wordpress

Po dokončení webstránky si viete upraviť alebo pridať obsah na web stránku úplne sám. Nie ste závislí na dodávateľovi.

Perfectionist

Na odovzdanej web stránke si vždy dám záležať

References
Odporúčania od mojich klientov
spirala 2
Maťo z pixelweb.sk nám v krátkom čase vytvoril nádhernú, rýchlu ale hlavne funkčnú stránku pre náš nový blog. Sme s ňou veľmi spokojní a Maťovi patrí naša vďaka za profesionálne služby.
Peter Špaček
Travelingtunas.com
Travelingtunas.com
S odvedenou programátorskou prácou som maximálne spokojný. Oceňujem najmä rýchlosť a kvalitu mnou požadovaných úprav za primeranú cenu. Jednoznačne môžem len odporučiť.
Michal Ľupták
Živa podnikateľské družstvo
Živa podnikateľské družstvo
Maťo svojou prácou prekonal moje očakávania. Projekt ktorý som mu zadal bol veľmi rozsiahly a technicky náročný, ale zvládol to nad očakávania v krátkom čase. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.
Peter Holan
Ajkashop
Ajkashop
Martin je skutočný profesionál a dobrý parťák, na ktorého sa dá spoľahnúť. Je hlavou nášho IT sveta plného programátorských činností, do ktorých sa mu ostatní nemiešajú. Všetci totiž vedia, že každú prácu dotiahne do úspešného konca s dôrazom na spokojnosť klienta i celého tímu.
Kristián Majzlán
Hiroas.sk
Hiroas.sk
"Veľká spokojnosť so spoluprácou. Na svojom webe som mala veľa vecí na prerobenie, dorobenie, či opravu. Každá požiadavka z mojej strany bola urobená hneď, spoľahlivo a účinne. Niečo nefunguje, či sa mi niečo nepáči, do pár minút je to hotové a podľa mojich predstáv. Môžem len odporučiť!"
Zuzana Gombárová
Bio-way
Bio-way
Maťo je veľmi spoľahlivý, zodpovedný a neskutočne nápaditý a milý. S odvedenou prácou sme boli veľmi spokojní, odpovedal hneď ako sa dalo, hovorí vždy k veci. Pracovali sme spolu aj po neskorých večeroch, aby výsledok našej stránky bol čo najrýchlejší a uspokojivý.
Michaela Ševčíková
Akres.sk
Akres.sk
Contact

Neváhajte sa mi ozvať

Napíšte mi o Vašom projekte alebo si dohodnime stretnutie. Rád si vás vypočujem osobne alebo telefonicky.
Tel. kontakt
+421 949 132 578
Poloha
Bratislava